Filtruj

Praca Pomocnik Kucharza - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK KUCHARZA

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Białystok

Numer oferty: StPr/24/1631Obowiązki:Gotowanie posiłków - kuchnia polska praca w grupie/ zespoleWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:mile widziane doświadczenie, pasja do gotowaniaMiejsce pracy: Kolejowa 16, 15-701 Białystok, powiat: m. Białystok...

13.06.202413.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

nowa oferta
POCIĄG DO JEDZENIA BAR ALINA SYCZEWSKAPOCIĄG DO JEDZENIA BAR ALINA SYCZEWSKA
Białystok

Zakres obowiązków: Gotowanie posiłków - kuchnia polska praca w grupie/ zespole Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziane doświadczenie, pasja do gotowania...

Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownicy produkcji dietetycznych posiłków

PROEXWORK SP. Z O.O.PROEXWORK SP. Z O.O.
Białystok

Poszukuje różnych pracowników do produkcji dietetycznej na różne zmiany: Pomocników kucharzy Kucharzy Pracownicy pakujący Pomocników cukierników i nie tylko Pomoc kuchenna w najpopularniejszym zakładzie produkującym żywność dietetyczną Opis stanowiska Firma jest wiodącym producentem i dostaw...

12.06.202412.06.2024
od 3600 zł