Filtruj

Praca Pomocnik Kucharza - Rudy

1-2 z 2 ofert pracy

Pomoc/Pomocnik kucharza - Rudy Las

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY - SEA STAR PREMIUMOŚRODEK WYPOCZYNKOWY - SEA STAR PREMIUM
Rudy

Cześć! Jesteś energiczną osobą, która lubi być w centrum kulinarnych wydarzeń i chcesz współtworzyć coś wyjątkowego? Rudy Las - nowe miejsce na kulinarnej mapie regionu szuka właśnie Ciebie! Jeśli praca w kuchni sprawia Ci radość, a chęci do nauki i zaangażowanie to Twoje mocne strony, to idealnie s...

26.06.202426.06.2024
od 29 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KUCHARZ/POMOC KUCHENNA

KOSLA SP. Z O.O.KOSLA SP. Z O.O.
Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków: Przygotowanie dań zgodnie ze standardami, dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych, zapewnienie wysokiego standardu obsługi, umiejętne gospodarowanie towarem oraz minimalizowanie strat, dbanie o porządek w miejscu pracy Wymagania: wykształcenie - gastronomiczne średn...

02.07.202402.07.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0194 s