Filtruj

Praca Pomocnik Lakiernika - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik lakiernika

IMC ENGINEERING POLAND SP. Z O.O.IMC ENGINEERING POLAND SP. Z O.O.
Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, powstałą w 2006 roku.Zaczęliśmy działalność od sprzedaży maszyn i urządzeń przemysłowych a od 2008 produkujemy konstrukcje stalowe, głównie dla przemysłu dźwigowego i kolejowego.Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Pomocnik l...

21.02.202421.02.2024

Lakiernik samochodowy - praca w Niemczech

Obowiązki: Przygotowanie samochodów do lakierowania (Start / Finish) Lakierowanie elementów samochodu i naprawa punktowa Przygotowanie powierzchni do lakierowania: oklejanie, szlifowanie, czyszczenie, odtłuszczanie, polerowanie Mieszanie farb Usuwanie różnego rodzaju uszkodzenia Wymagania: Doświadcz...

18.05.202318.05.2023

POMOCNIK LAKIERNIKA

MALARNIA PROSZKOWA TIGER WANDA WĘGROWSKAMALARNIA PROSZKOWA TIGER WANDA WĘGROWSKA
Witnica

Zakres obowiązków: przygotowanie elementów metalowych do malowania (czyszczenie , wieszanie) Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

24.04.202424.04.2024