Filtruj

Praca Pomocnik Lakiernika - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik lakiernika samochodowego (LK/05/23)

WEEGREEWEEGREE
Opole

Pomocnik Lakiernika Samochodowego (LK/05/23) Miejsce pracy:Kempen, Niemcy Stawka:2200-2350€ Zakwaterowanie:dofinansowane Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie / prawo jazdy kat. B Poszukujemy doświadczonych i zdecydowanych pracowników specjalizujących się w lakiernictwie w zakresie przygotowania elem...

04.04.202404.04.2024

Lakiernik Przemysłowy z j.angielskim / Holandia

nowa oferta
STERNJOB SP. Z O.O.STERNJOB SP. Z O.O.
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: lakierowanie różnego rodzaju konstrukcji, sprawdzanie jakości wykonanej pracy. przygotowywanie powierzchni WYMAGANIA: Doświadczenie zawodowe Prawo jazdy ( auto służbowe ) Dobry j. Angielski B1 OFERUJEMY: Holenderską umowę o pracę Pełny pakiet świadczeń socjalnych, Pomocnik lakiern...

27.04.202427.04.2024

Zatrudnię lakiernika oraz pomocnika lakiernika

VANESSAVANESSA
Borycz

Zatrudnię lakiernika lub pomocnika lakiernika do pracy na pełny etat . Możliwość przyuczenia . Więcej informacji pod numerem 50*****73 ....

11.01.202411.01.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0272 s