Filtruj

Praca Pomocnik Lakiernika - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik Lakiernika Samochodowego

AGT AUTO SERWISAGT AUTO SERWIS
Tarnowo Podgórne

Zatrudnimy od zaraz pomocnika lakiernika samochodowego.Możliwość nauki oraz zdobywania doświadczenia w nowoczesnym serwisie samochodowym....

19.04.202419.04.2024

Pomocnik lakiernika samochodowego (O)

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA AUTO MIX URSZULA KOPACZFIRMA HANDLOWO USŁUGOWA AUTO MIX URSZULA KOPACZ
Tarnów

pomocnik lakiernika samochodowego...

12.04.202412.04.2024

POMOCNIK LAKIERNIKA SAMOCHODOWEGO (O)

Tarnów

Zakres obowiązków: pomocnik lakiernika samochodowego Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe lub doświadczenie na stanowisku. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00. Wynagrodzenie od 4 242 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0191 s