Filtruj

Praca Pomocnik Magazyniera - Dąb

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik Magazyniera

Dębica

Zadania: Obsługa wózków widłowych Dostarczanie komponentów na linię produkcyjną Załadunek i rozładunek towarów Obsługa skanerów i systemu magazynowego Prowadzenie dokumentacji Wymagania: Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych Dyspozycyjność do pracy zmianowej Samodzielność i zaangażowanie w pra...

09.05.202409.05.2024

Produkcja, Lakiernik, Spawacz, Stolarz, Monter, Operator wozka, fachow

OLIWIAOLIWIA
Olsztyn

Produkcja, Lakiernik, Spawacz, Stolarz, Monter, Operator wozka , Fachowcy Wynagrodzenie (zalezy od kwalifikacji, doswiadczenia i znajomosci jezyka Niemieckiego): Fachowcy: od 16,00 do 17,50 €/h brutto Pomocnicy: od 13,50 do 14,50€/h brutto Miejsce pracy: Ahaus i okolice Dla naszych klientow p...

10.06.202410.06.2024
od 60 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK MAGAZYNIERA

INTER LAND SP. Z O.O.INTER LAND SP. Z O.O.
Stawiguda

Zakres obowiązków: Rozkładanie towaru, kompletowanie zamówień, praca na skanerach (mile widziane osoby uczące się). Godziny pracy 6-14; 14-22 Miejsce pracy: Stawiguda, ul. Jarzębinowa 16 Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

17.05.202417.05.2024