Filtruj

Praca Pomocnik Magazyniera - Dębiec

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik Magazyniera

Dębica

Zadania: Obsługa wózków widłowych Dostarczanie komponentów na linię produkcyjną Załadunek i rozładunek towarów Obsługa skanerów i systemu magazynowego Prowadzenie dokumentacji Wymagania: Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych Dyspozycyjność do pracy zmianowej Samodzielność i zaangażowanie w pra...

09.05.202409.05.2024

Praca w drukarni / darmowy transport

JOB IMPULSE POLSKA SP. Z O.O.JOB IMPULSE POLSKA SP. Z O.O.
Poznań

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 17 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpe...

15.05.202415.05.2024

Pomocnik Magazyniera/praca sezonowa/ Profile VOX

GRUPA KAPITAŁOWA VOXGRUPA KAPITAŁOWA VOX
Czerwonak

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. W skład grupy wchodzą 3 spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX. POMOCNIK MAGAZYNIERA /PAKOWACZ miejsce pracy: Czerwonak Praca...

24.04.202424.04.2024
od 27 zł