Filtruj

Praca Pomocnik Magazyniera - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik Magazyniera

Rzeszów

Zadania: Obsługa wózków widłowych Dostarczanie komponentów na linię produkcyjną Załadunek i rozładunek towarów Obsługa skanerów i systemu magazynowego Prowadzenie dokumentacji Wymagania: Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych Dyspozycyjność do pracy zmianowej Samodzielność i zaangażowanie w pra...

18.04.202418.04.2024

pomocnik magazyniera

UPS-KAPITOLUPS-KAPITOL
Rzeszów

Zatrudnię pracownika jako praca dodatkowa na stanowisku magazynier. Praca w godzinach od 15 do 19. Praca polega na wyładowywaniu przesyłek z aut kurierskich na rolke oraz pomoc magazynierom przy scanowaniu i układaniu. Praca na dłuższy czas. Zainteresowanych prosze o kontakt tel 791572716...

12.04.202412.04.2024

Pomocnik Magazyniera praca Rzeszów

SERWIS KOPSERWIS KOP
Rzeszów

Serwis Kop poszukuje kandydata na stanowisko: Pomocnik Magazyniera Miejsce Pracy: Rzeszów – praca stacjonarna Podstawowe zadania: · drobne prace magazynowe · przygotowywanie towarów do magazynowania · drobne prace porządkowe Wymagania: · dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pr...

08.04.202408.04.2024