Filtruj

Praca Pomocnik Magazynu - Zielona Góra

Murarz / Pomocnik Murarza - nie wymagamy doświadczenia. OD ZARAZ!

PIOTRPIOTR
Zielona Góra

Murarz / Pomocnik Murarza Praca na pełen etat Atrakcyjne wynagrodzenie 40 zł/h brutto + miesięczne premie. Jeśli nie masz doświadczenia, a jesteś chętny do pracy i nauki, to szukamy również takich osób, jak TY. Lokalizacja: Drwalewice, gmina Kożuchów, woj. Lubuskie. (14 km Nowa Sól, 7 km ...

08.09.202408.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter rozdzielnic elektrycznych

PAULINAPAULINA

Szukamy pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności do lekkich prac pomocniczych na stanowisko pomocnik montera szaf elektrycznych. Zakres obowiązków: - montaż aparatów elektrycznych, - obsługa magazynu wewnętrznego, - przygotowanie okablowania i pomoc w montażu szaf. Nie wymagamy doświadcze...

17.07.202417.07.2024

POMOCNIK MONTERA

PROTON SP. Z O.O.PROTON SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: - montaż aparatów elektrycznych, - obsługa magazynu firmowego, - przygotowanie okablowania i pomoc w montażu szaf. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wykształcenie zawodowe lub średnie....

10.07.202410.07.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1545 s