Filtruj

Praca Pomocnik Mechanika Samochodowego - Dębica

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO

JANUSZ KANIA AGREGATY PEX -POOL PLUSJANUSZ KANIA AGREGATY PEX -POOL PLUS
Dębica

Zakres obowiązków: POMOC W WYKONYWANIU PRAC ZWIĄZANYCH Z NAPRAWĄ POJAZDÓW MECHANICZNYCH Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE MIN. 2 LATA NA PODOBNYM STANOWISKU. UMIEJĘTNOŚĆ WERYFIKACJI USTEREK MECHANICZNYCH I OBSŁUGI SPRZ...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Dębica

Numer oferty: StPr/24/0798Obowiązki:POMOC W WYKONYWANIU PRAC ZWIĄZANYCH Z NAPRAWĄ POJAZDÓW MECHANICZNYCHWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE MIN. 2 LATA NA PODOBNYM STANOWISKU...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

POMOCNIK MECHANIKA

Dębe-Kolonia

Zakres obowiązków: Naprawa maszyn i urządzeń oraz pojazdów samochodowych. Praca na terenie kraju u klienta. Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze branżowe Wykształcenie zawodowe mechaniczne/ślusarz, umiejętności mechaniczne....

15.05.202415.05.2024