Filtruj

Praca Pomocnik Mechanika Samochodowego - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych

KONEKONE
Opole

Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych Twój zakres obowiązków Praca u boku doświadczonego Konserwatora w celu zdobycia niezbędnej wiedzy i umiejętności wymaganych w tej branży. Asystowanie przy przeglądach technicznych i konserwacji wind i schodów ruchomych. Wykonywanie prostych prac konserwators...

22.06.202422.06.2024

Pomocnik mechanika samochodowego z prawem jazdy

GTV OFFICE SP. Z O.O.GTV OFFICE SP. Z O.O.
Opole

Firma GTV Serwis poszukuje pomocnika mechanika samochodowego z prawem jazdy Do pracy u Nas wystarczy zapał! Wszystkiego Cię nauczymy. Nie musisz mieć doświadczenia, tylko chciej się uczyć razem z Nami. Miejsce pracy - Opole, ul. Zakładowa 2 Obowiązki: Pomoc przy pracach na serwisie Pomoc przy p...

04.01.202404.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

STAŻ - POMOCNIK LAKIERNIKA

Jełowa

Zakres obowiązków: pon. - pt. 7-15 lub 8-16 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane wykształcenie zawodowe lub zawodowe nie ukończone; mile widziane: lakiernik, mechanik, blacharz; obsługa podstawowych narzędzi (klucze, szlifierka), znajomość części karoserii samochodu; chęć d...

03.06.202403.06.2024