Filtruj

Praca Pomocnik Mechanika Samochodowego - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik mechanika samochodowego (Niemcy)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Poznań

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 2300 EUR netto / miesiąc zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej wspó...

05.06.202405.06.2024

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Złotniki

Numer oferty: StPr/24/0481Obowiązki:Pomoc w podstawowej naprawie samochodów ciężarowychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweZawód:Mechanik samochodów ciężarowychMiejsce pracy: 28-366 Złotniki 182, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres...

29.05.202429.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SOŁTYS SP. Z O.O.SOŁTYS SP. Z O.O.
Złotniki

Zakres obowiązków: Pomoc w podstawowej naprawie samochodów ciężarowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Mechanik samochodów ciężarowych...