Filtruj

Praca Pomocnik Mechanika Samochodowego - Zaborów

1-3 z 3 ofert pracy

pomocnik mechanika samochodowego

BUS-AUTO-SERWIS MARIAN GILEWICZBUS-AUTO-SERWIS MARIAN GILEWICZ
Zaborze

naprawa mechaniczna samochodów osobowych i bus, przygotowanie do remontu silników...

08.04.202408.04.2024

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO

I.MEGAMOT MIECZYSŁAW HEBDA II. PRO-CAR MIECZYSŁAW HEBDA W S. C.I.MEGAMOT MIECZYSŁAW HEBDA II. PRO-CAR MIECZYSŁAW HEBDA W S. C.
Borzęcin

Zakres obowiązków: Przyjmowanie pojazdów do napraw, diagnozowanie pojazdu oraz jego zespołów,ustalenie oraz usuwanie usterek w zespołach i układach. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagana znajomość branży motoryzacyjnej. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku....

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik mechanika samochodowego

I.”MEGAMOT” MIECZYSŁAW HEBDA II. PRO-CAR MIECZYSŁAW HEBDA W S. C.I.”MEGAMOT” MIECZYSŁAW HEBDA II. PRO-CAR MIECZYSŁAW HEBDA W S. C.
Borzęcin

Przyjmowanie pojazdów do napraw, diagnozowanie pojazdu oraz jego zespołów,ustalenie oraz usuwanie usterek w zespołach i układach....