Filtruj

Praca Pomocnik Mechanika - Dąbrowa

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO

Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków: proste prace naprawcze i diagnostyczne, wykonanie przeglądów okresowych pojazdów, kontrola, regulacja świateł, przeglądy okresowe układów klimatyzacji, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy ...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik mechanika / Mechanik - Kompresorów Śrubowych

HERMA KOMPRESORYHERMA KOMPRESORY

HERMA - Kompresory Śrubowe Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy Alup Kompressoren, LMF, Xinlein na terenie polski do swojego serwisu poszukujemy pomocnika mechanika/mechanika maszyn. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV - AKCEPTOWANE SĄ OSOBY DO PRZYUCZENIA Wymagania dla pomocni...

01.03.202401.03.2024
od 5900 zł

Pomocnik mechanika samochodowego

POWIATOWY URZĄD PRACY W SOSNOWCUPOWIATOWY URZĄD PRACY W SOSNOWCU

proste prace naprawcze i diagnostyczne, wykonanie przeglądów okresowych pojazdów, kontrola, regulacja świateł, przeglądy okresowe układów klimatyzacji...

21.02.202421.02.2024