Filtruj

Praca Pomocnik Mechanika - Jeżewo

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik mechanika , mechanik .

MAX-ROLMAX-ROL
Jeżewo Stare

Zatrudnię pomoc mechanika maszyn rolniczych . Więcej informacji udzielę telefonicznie ....

10.11.202310.11.2023
od 123 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK MECHANIKA - OFERTA PRACY W RAMACH DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY (NR 1885)

LBJ - AUTOGAZ BARTOSZ ŻYTOLBJ - AUTOGAZ BARTOSZ ŻYTO
Inowrocław

Zakres obowiązków: naprawa samochodów osobowych Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B mile widziane doświadczenie zawodowe, punktualność, dokładność,zaangażowanie, lojalność i pracowitość...

29.04.202429.04.2024

Zatrudnię mechanika / pomocnika motoryzacja i przemysł

MAZURMAZUR
Szubin

Witam,Szukam mechanika/ pomocnika przy pracach mechanicznych prostych. Nie wymagane doświadczenie. Zapraszam do kontaktu. Szubin...

28.03.202428.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0284 s