Filtruj

Praca Pomocnik Mechanika - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK/POMOCNIK MECHANIKA

nowa oferta
BET-TRANS SP. J.BET-TRANS SP. J.
Siedlce

Zakres obowiązków: Naprawa samochodów ciężarowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Mechanik samochodów ciężarowych mile widziane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię mechanika lub pomocnika

LEWCZUKLEWCZUK
Siedlce

Zatrudnię mechanika samochodów ciężarowych lub pomocnika mechanika. Gwarantujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat, calorocznie. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu z właścicielem pod nr 60*****26...

22.05.202322.05.2023

Zatrudnię mechanika/pomocnika mechanika samochodów ciężarowych

ŁUKASZŁUKASZ
Łuków

Zatrudnię mechanika/pomocnika mechanika z doświadczeniem w firmie produkcyjno transportowej do obsługi i bieżących napraw w samochodach ciężarowych (ciągniki siodłowe+naczepy) oraz pojazdach transportu bliskiego (wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, koparka). Naprawa tylko własnych pojazdów. Elasty...

27.09.202327.09.2023
od 5000 zł