Filtruj

Praca Pomocnik Mechanika - Wyszków

1-2 z 2 ofert pracy

POMOCNIK MECHANIKA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

nowa oferta
ROTRANS PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWE TADEUSZ PAWEŁ ROJEKROTRANS PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWE TADEUSZ PAWEŁ ROJEK
Wyszków

Zakres obowiązków: czynności pomocnicze w zakresie serwisowania i obsługi pojazdów ciężarowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - zasadnicze branżowe zawód - Mechanik samochodów ciężarowych umiejętność pracy pod presją czasu w celu realizacji wyznaczonych zadań, chęć do...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik Mechanika / Mechanik samochodowy

PATRYCJAPATRYCJA
Wola Rasztowska

Zatrudnię pomocnika, mechanika samochodowego wynagrodzenie zależne od doświadczenia . Praca pełen etat umowa o pracę . Godziny pracy od 8 do 16 . Praca w klimatyzowanym Warsztacie . 51*****07...

05.05.202405.05.2024
od 25 zł