Filtruj

Praca Pomocnik Mleczarski - Koźmin Wielkopolski

1-2 z 2 ofert pracy

POMOCNIK MLECZARSKI

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITASPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA
Koźmin Wielkopolski

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe - mile widziane kierunkowe, mile widziane doświadczenie Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem umowa zlecenie do roku czasu z możliwością przedłużenia współpracy na umowę o pracę praca również w sobotę i w niedzielę Wymagania: wyks...

14.06.202414.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie podstawowe, wymagana znajomość j. rosyjskiego lub j. turkmeńskiego w stopniu niższym średnio zaawansowanym w celu komunikacji ze współpracownikami Zakres obowiązków: wykonywanie pod nadzorem rożnego typu prace pomocnicze przy przetwórstwie mleka i produkcj...

11.06.202411.06.2024