Filtruj

Praca Pomocnik Montera Rusztowan - Sierpc

1-3 z 3 ofert pracy

pomocnik montera rusztowań Niemcy

RANDSTADRANDSTAD
Sierpc

Praca za granicą dla osób bez doświadczenia. Wynagrodzenie od 1700 - 2000 Euro na rękę. Nie wymagamy znajomości języka. Oferujemy tygodniowe szkolenie przed wyjazdem - wszystkiego Cię nauczymy, transport, zakwaterowanie oraz opiekę polskojęzycznych koordynatorów. Aplikuj już teraz, aby dowiedzieć si...

11.07.202411.07.2024

POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ

SCAFFOLDUP DARIUSZ HENNIG I ANNA BUCHARZEWSKA-HENNIG S. C.SCAFFOLDUP DARIUSZ HENNIG I ANNA BUCHARZEWSKA-HENNIG S. C.
Stara Biała

Zakres obowiązków: Wszelkie prace towarzyszące przy montażu i demontażu rusztowań metalowych budowlanych. Praca na wysokości powyżej 3 m. Praca w godz. 7-17 ( Olefiny III). Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

30.07.202430.07.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

pomocnik montera rusztowań przemysłowych

Żuromin

Chcesz zdobyć fach i zwiedzać świat? Dołącz do naszego zespołu jako pomocnik montera rusztowań i wyjedź z nami za granicę.Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka. To nie jest praca sezonowa, możesz aktywnie pracować i zarabiać przez cały rok. Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie, ruszyć w świ...