Filtruj

Praca Pomocnik Montera - Dąbrowy

Praca - Pomocnik montera maszyn recyklingowych Dąbrowa Górnicza

ŁUKASZŁUKASZ
Dąbrowa Górnicza

Zatrudnię pomocnika montera maszyn recyklingowych. Praca głównie na terenie śląska i małopolski z wyjazdem z Dąbrowy Górniczej. Sporadyczne delegacje. Realizujemy dostawy oraz montaże maszyn. Wymagana podstawowa wiedza dotycząca obsługi narzędzi i elektronarzedzi: wkrętarka, klucz udarowy, młotowie...

23.08.202423.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pomocnik montera, praco9wnik budowlany

XERVON POLSKAXERVON POLSKA

Zadania:•praca przy montażu i demontażu rusztowań modułowych na obiektach przemysłowych •prace fizyczne Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza i okolice Wymagania:•mile widziane prawo jazdy kat. B i uprawnienia na wózki widłoweOferujemy:•atrakcyjne wynagrodzenie•stabilność pracy na podstawie umowy o pracę•...

28.07.202428.07.2024

Hydraulik, Monter instalacji sanitarnych

PIOTR GRUDNIEWSKIPIOTR GRUDNIEWSKI
Miedziana Góra

Zatrudnię hydraulików z doświadczeniem oraz pomocników Miejsce pracy Kielce, Warszawa Obowiązki: montaż instalacji sanitarnych od podstaw Montaż instalacji C.O. I Wod-kan Pompy ciepła, kotłownie, rekueracje, klimatyzacja. biały montaż (kabiny prysznicowe, wanny, umywalki, WC, armatura) Wymaga...

10.09.202410.09.2024
od 30 zł