Filtruj

Praca Pomocnik Montera - Rawicz

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER INSTALACJI SANITANYCH- POMOCNIK

RS TIMBER SP. Z O.O.RS TIMBER SP. Z O.O.
Rawicz

Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji sanitarnych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Podstawowe umietęjnościja na stanowisku montera instalacji sanitarnych;...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy : Monter instlacji sanitarnych , Pomocnik

DANIELDANIEL
Rawicz

Poszukujemy do pracy hydraulika, pomocnika hydraulika z doświadczeniem. Praca na terenie Rawicza i w okolicy. Praca od poniedziałku do piątku. Umowa o pracę. Zapraszamy do kontaku i na spotkanie....

17.04.202417.04.2024

Zatrudnię montera, pomocnika montera okien i drzwi

KAROLKAROL
Rawicz

Salon sprzedaży stolarki okiennej w Rawiczu poszukuje montera, pomocnika montera oraz samodzielnych ekip monterskich monterskich do współpracy. Zakres montaży: okna, drzwi, rolety, bramy, parapety itp. Stała współpraca możliwa od zaraz. Praca na miejscu. Dobre warunki finansowe. Możliwość doszkoleni...

15.05.202315.05.2023
od 4000 zł