Filtruj

Praca Pomocnik Murarza - Chojnice

1-3 z 3 ofert pracy

Praca na budowie

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Chojnice

Zatrudnię pracowników budowlanych - murarzy, pomocników murarzy Mile widziane doświadczenie. Stawka uzależniona od doświadczenia oraz chęci. Kontakt telefoniczny 6*0*8*4*2*7*5*2*4*...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przyjmiemy murarzy i pomocników do elewacji klinkierowych

ROL-BUD KLINKIER DAMIAN ROLBIECKIROL-BUD KLINKIER DAMIAN ROLBIECKI
Chojnice

Poszukujemy osoby na stanowisko murarza i pomocnika. Praca polega na murowaniu elewacji klinkierowych. Wysokie zarobki.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 503-146-703....

06.03.202406.03.2024

POMOCNIK MURARZA, CIEŚLI, ZBROJARZA

MICHAŁ SZCZEPAŃSKI USŁUGI BUDOWLANEMICHAŁ SZCZEPAŃSKI USŁUGI BUDOWLANE
Sępólno Krajeńskie

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze ogólnobudowlane przy wznoszeniu konstrukcji obiektów budowlanych. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

29.04.202429.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0205 s