Filtruj

Praca Pomocnik Murarza - Sędziszowa

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK MURARZA

RR INWEST SEBASTIAN RADECKIRR INWEST SEBASTIAN RADECKI
Sędziszów

Zakres obowiązków: Prace budowlane, murowanie, szpachlowanie Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Murarz...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Sędziszów

Numer oferty: StPr/24/0449Obowiązki:Prace budowlane, murowanie, szpachlowanieWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweZawód:MurarzMiejsce pracy: Wiśniowa 15, 28-340 Sędziszów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: skierow...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Zatrudnimy murarzy do budowy domów jednorodzinnych praca dla murarza

DAWIDDAWID
Legnica

W związku z rozwojem firmy poszukujemy murarzy do pracy przy budowie domów jednorodzinnych od podstaw. Praca od zaraz. Prace związane z wykonywaniem ław, ścian fundamentowych, szalunki, zbrojenia, budowa ścian. Wymagania: Doświadczenie w pracy jako murarz. Umiejętność czytania rysunków techniczny...

28.05.202428.05.2024
od 6800 zł