Filtruj

Praca Pomocnik Murarza - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

Murarz, zbrojarz, cieśla, pomocnik

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Siedlce

Zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego z doświadczeniem, wynagrodzenie adekwatne od umiejętności, Czytanie projektów będzie dodatkowym atutem. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, praca od zaraz....

16.05.202416.05.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK MURARZA

ANDRZEJ STANISŁAW MIAŁKOWSKI ZAKŁAD USŁUG REMONTOWO - BUDOWLANYCHANDRZEJ STANISŁAW MIAŁKOWSKI ZAKŁAD USŁUG REMONTOWO - BUDOWLANYCH
Siedlce

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane przy wznoszeniu budynków jedno i wielorodzinnych. Praca w Siedlcach i najbliższej okolicy. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe chęci do pracy, osoby do przyuczenia, możliwość pracy również w systemie akordowym...

29.04.202429.04.2024

Zatrudnię murarza pomocnika i ogólno budowlańca okolice Siedlec

MARCINMARCIN
Domanice

Poszukuję murarza pomocnika i ogólno budowlańca okolice Siedlec Praca od zaraz !!! Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny. 5*0*4*4*8*9*0*3*5...

14.05.202414.05.2024