Filtruj

Praca Pomocnik Operatora Maszyn - Jedlec

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK OPERATORA MASZYN

INTERJAREK SP. Z O.O.INTERJAREK SP. Z O.O.
Jedlec

Zakres obowiązków: zgodny z charakterystyką pracy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

02.09.202402.09.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pomocnik operatora maszyn

KRAUS FOLIEKRAUS FOLIE
Kalisz

Firma KRAUS FOLIE, lider w branży produkcji folii, w związku z nowymi inwestycjami i zwiększeniem ilości linii produkcyjnych, poszukuje kandydata na stanowisko: POMOCNIK OPERATORA MASZYNOpis stanowiska:•Pomoc operatorowi przy obsłudze maszyny produkcyjnej o bardzo wysokim poziomie automatyzacji,•Pak...

13.09.202413.09.2024

Młodszy operator maszyn/Pomocnik operatora

ASISTNET WORK GROUPASISTNET WORK GROUP
Ostrów Wielkopolski

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pomocnik operatora. Młodszy operator maszyn/Pomocnik operatora AW/DIPL/PO/05/2024 Obowiązki obsługa maszyn produkcyjnych dban...

30.08.202430.08.2024