Filtruj

Praca Pomocnik Operatora - Golub-Dobrzyń

Pomocnik operatora z KAT. B, czyszczenie wagonów po rozładunku

ROBERTROBERT
Golub-Dobrzyń

Praca polega na oczyszczeniu wagonów kolejowych z pozostałości materiału po mechanicznym wyładunku kruszywa przez łyżkę koparki. Praca w zespole dwuosobowym tj. operator koparki + pomocnik operatora (podgarniacz). Pomocnik operatora przemieszcza się służbowym busem na terenie kraju pomiędzy lokaliz...

03.06.202403.06.2024
od 7500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn rolniczych, kombajnista, pomocnik

BIUROBIURO
Rypin

Witam zatrudnię dwie osoby 1. Operator maszyn rolniczych, kombajnista 2. pomocnika na żniwa 2024 lub dłuższy okres (staż wakacyjny) Obowiązki: Obsługa maszyn rolniczych Podstawowe prace serwisowe maszyn Realizacja zleceń Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym. Praca w zespole. Dbani...

05.06.202405.06.2024
od 4500 zł

Pomocnik operatora

KATARZYNAKATARZYNA
Kowalewo Pomorskie

Opis stanowiska: obsługa linii produkcyjnych pakowanie wyrobów i rejestracja w systemie komputerowym transport wewnętrzny Wymagania: wykształcenie na poziomie minimum zasadniczym zawodowym doświadczenie w pracy na produkcji gotowość do pracy w systemie zmianowym Oferujemy: stabilne zatrudni...

02.02.202402.02.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0276 s