Filtruj

Praca Pomocnik Operatora - Kartoszyno

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK OPERATORA WYCINARKI CNC DO CIĘCIA METALU

Kartoszyno

Zakres obowiązków: obsługa wycinarki cnc do cięcia metali Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

05.09.202405.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK PRODUKCJI

ZEGGER TECH SP. Z O.O.ZEGGER TECH SP. Z O.O.
Władysławowo

Zakres obowiązków: przygotowanie matriałów stalowcyh, aluminiowych do obróbki maszyn CNC (cięcie, szlifowanie, polerowanie); wstępna obórbka metali na maszynach NC, obłsuga piły, spawarki i plotera laserowego Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Op...

03.07.202403.07.2024

Pomocnik Magazyniera / Magazynier, operator wózka - Rumia

ANGELAANGELA
Rumia

RUBO-SERWIS SP. Z O.O. firma działająca w branży przemysłowej z siedzibą w Rumi zatrudni pracownika na stanowisku: POMOCNIK MAGAZYNIERA (miejsce pracy: Rumia ul. Dąbrowskiego 151) Opis stanowiska: załadunek i rozładunek transportów, segregacja rusztowań, przestrzeganie przepisów BHP, Wymagan...

20.02.202420.02.2024