Filtruj

Praca Pomocnik Piekarza - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

PIEKARZ/POMOCNIK PIEKARZA

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE CYMES ADAM OŁÓWPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE CYMES ADAM OŁÓW
Białystok

Zakres obowiązków: obsługa maszyn produkcjynych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 2 doświadczenie zawodowe - 2 lata...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Białystok

Numer oferty: StPr/24/1016Obowiązki:obsługa maszyn produkcjynychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:doświadczenie zawodowe - 2 lataMiejsce pracy: Lawendowa 109, 15-642 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas ok...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Piekarz/ Białystok

PIEKARNIA-CUKIERNIAPIEKARNIA-CUKIERNIA
Białystok

Dla mojego klienta piekarnii/cukiernii, poszukuję:* Piekarza Ciastowego z doświadczeniem. Umowa o pracę 5000/6000zł netto, dwie zmiany.* Pomocnika Piekarza z doświadczeniem. Umowa o pracę, 4000zł netto, 2 zmiany.- Kandydat musi posiadać wykształcenie lub doświadczenie w tym kierunku. - Praca stała i...

12.04.202412.04.2024