Filtruj

Praca Pomocnik Piekarza - Ryglice

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK PIEKARZA (O)

GS RYGLICE SP. Z O.O.GS RYGLICE SP. Z O.O.
Ryglice

Zakres obowiązków: praca przy piecu piekarniczym Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: mile widziane doświadczenie w piekarni, zapewnione przyuczenie do zawodu, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Ryglicach od nd. - pt. w godz. 14.00-1.00 ( 40 godzin tygodniowo). Wyna...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PIEKARZ/ POMOCNIK PIEKARZA (O)

PIEKARNIA ANNA SKRABACZPIEKARNIA ANNA SKRABACZ
Łęg Tarnowski

Zakres obowiązków: - wyrabianie ciasta - ważenie ciasta - wiórkowanie - pieczenie chlebów i bułek Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomocnik piekarza umiejętność - książeczka sanepidowska umiejętność - chęć do pracy umiejętność - Dyspozycyjność Wymagania: wykształceni...

31.05.202431.05.2024

Praca w piekarni

RAFAŁRAFAŁ
Pilzno

Przyjmę do pracy osobę pracowita na stanowisko pomocnik piekarza praca 2 zmianowa na pełny etat miejsce pracy Pilzno...