Filtruj

Praca Pomocnik Piekarza - Stary Sącz

1-2 z 2 ofert pracy

POMOCNIK PIEKARZA

FIRMA HOPEK S.C., HOPEK KAROL, HOPEK MARIA, HOPEK MARCINFIRMA HOPEK S.C., HOPEK KAROL, HOPEK MARIA, HOPEK MARCIN
Stary Sącz

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy wypieku pieczywa. Praca dla osoby posiadającej orzeczenie o niepełnosprawności. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Praca w Starym Sączu w godz. 14.00-22:00 lub 18.00-02.00. Kontakt tel. 601 145 987 Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe z...

09.09.202409.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Stary Sącz

Zakres obowiązków: Pomoc w wypieku pieczywa. Pomoc w załadunku i rozładunku pieczywa Praca w Starym Sączu w godz. 13.00-21.00 lub 18.00-02.00 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Pomocnik piekarza mile widziane doświadczenie...

03.09.202403.09.2024