Filtruj

Praca Pomocnik Produkcji - Gliwice

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik Pracownika produkcji

MANPOWERGROUP SP. Z O.O.MANPOWERGROUP SP. Z O.O.
Gliwice

Zadania: Pomoc doświadczonym osobom z produkcji i ich wsparcie Wymagania: Zaangażowanie w wykonywane obowiązki Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy Oferta: Praca od poniedziałku do piątku na 2 zmiany (5:45-13:45; 13:45-21:45) Możliwość ustalenia grafiku do Twojej dyspozycyjności Umow...

24.04.202424.04.2024

Gliwice

Zadania: Pomoc doświadczonymosobomz produkcji i ich wsparcie Wymagania: Zaangażowanie w wykonywane obowiązki Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy Oferta: Praca od poniedziałku do piątku na 2 zmiany (5:45-13:45; 13:45-21:45) Możliwość ustalenia grafiku do Twojej dyspozycyjności Umowa-...

23.04.202423.04.2024

Pomocnicy działu produkcji

PIOTR WIĘDŁOCHAPIOTR WIĘDŁOCHA
Bytom

Umowa zlecenie, pomocnicy działu produkcji, miejsce wykonywania zlecenia: 41-906 Bytom ul. Celna 11, dowolny czas pracy w godzinach 08:00 - 16:00....

19.04.202419.04.2024