Filtruj

Praca Pomocnik Produkcji - Górzec

PRACA W NIEMCZECH OD 2022 ROKU DLA FACHOWCÓW! WYSOKIE STAWKI

nowa oferta
GRUNBERGERGRUNBERGER
Zielona Góra

Posiadamy oferty pracy na terenie całych Niemiec w zawodach:- elektryk,- hydraulik,- malarz,- tapeciarz,- ślusarz,- spawacz,- komisjoner (pracownik produkcji)A także prace dla pomocników w zawodzie elektryka, hydraulika i malarza, która daje możliwość zdobycia doświadczenia w danym zawodzie.Wymagani...

15.05.202415.05.2024

POMOCNIK PIEKARZA

nowa oferta
Uciechów

Zakres obowiązków: POMOC PRZY PRODUKCJI PIECZYWA, OBSŁUGA MASZYN NIEZBĘDNYCH PRZY PRODUKCJI PIECZYWA, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NA STANOWISKU PRACY Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik cukiernika

EPI SP. Z O.O. SP. K.EPI SP. Z O.O. SP. K.
Bielany Wrocławskie

poszukuje do pracy na stanowisko: Pomocnik cukiernika Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie Zadania na stanowisku: prace pomocnicze przy produkcji ciast i deserów praca na zmywaku, obieraku Wymagania: mile widziana aktualna książeczka sanepidowska umiejętność pracy w zespole Oferujemy: umowę o pracę lu...

10.05.202410.05.2024