Filtruj

Praca Pomocnik Produkcji - Kielce

1-2 z 2 ofert pracy

POMOCNIK PIEKARZA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kielce

Numer oferty: StPr/24/1389Obowiązki:Produkcja wyrobów piekarniczo - cukierniczychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Wymagania; Zdolności manualne, motywacja do pracy, sumienność, możliwość przyuczenia do zawodu. Miejsce pracy: Wiśniowa 3, 25-552 Kielce...

31.05.202431.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE WEST WIERZBOWSKI SYLWESTER, WIERZBOWSKI ERWIN SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE WEST WIERZBOWSKI SYLWESTER, WIERZBOWSKI ERWIN SP. J.
Kielce

Zakres obowiązków: Produkcja wyrobów piekarniczo - cukierniczych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania; Zdolności manualne, motywacja do pracy, sumienność, możliwość przyuczenia do zawodu....