Filtruj

Praca Pomocnik Przy Produkcji - Rozental

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK PRZY PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Rozental

Numer oferty: StPr/24/0773Obowiązki:-Pomoc przy produkcji zwierzęcej (brojler kurzy),-Ścielenie w kurnikach, prace porządkowe itp.,-Kontakt telefoniczny 505-611-985,-Wynagrodzenie do ustalenia z Pracodawcą od kwoty minimalnej 4700 zł brutto.Wymagania:Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:Pra...

03.07.202403.07.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

POMOCNIK NA MAGAZYNIE

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Rozental

Zakres obowiązków: Podwieszanie wózków widłowych, sprzątanie magazynów i pewne prace wskazane przez kierownika produkcji. Wymagania: Ukończone 16 lat, chęci do pracy, sumienność....

01.07.202401.07.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pomocnik operatora

KATARZYNAKATARZYNA
Kowalewo Pomorskie

Opis stanowiska: obsługa linii produkcyjnych pakowanie wyrobów i rejestracja w systemie komputerowym transport wewnętrzny Wymagania: wykształcenie na poziomie minimum zasadniczym zawodowym doświadczenie w pracy na produkcji gotowość do pracy w systemie zmianowym Oferujemy: stabilne zatrudni...

02.02.202402.02.2024