Filtruj

Praca Pomocnik Przy Produkcji - Wołów

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK CUKIERNIKA

CUKIERNIA-PIEKARNIA JACEK ROMANOWSKI SP. K.CUKIERNIA-PIEKARNIA JACEK ROMANOWSKI SP. K.
Wólka Brzezińska

Zakres obowiązków: pomoc przy produkcji tortów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - Wpółpraca w grupie...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Stolarz / pomocnik stolarza

VITRAVITRA
Proszków

Stanowisko: stolarz/pomocnik stolarza Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za produkcję okien i drzwi z drewna na podstawie zleceń, w tym cięcie, frezowanie, wiercenie, składanie, montaż, kontrolę jakości oraz współpracę z innymi pracownikami. Co oferujemy? - Stabilne warunki zatrudnienia ...

30.04.202430.04.2024

Pomocnik piekarza/cukiernika

MAREKMAREK
Proszków

Zatrudnimy pomocnika piekarza/cukiernika do produkcji pieczywa półcukierniczego (drożdżówki, rogale, chałki i tp.) + pakowanie pieczywa, nie jest wymagane doświadczenie w tym zakresie. Praca w godzinach nocnych, przybliżone godziny pracy od 19:00 do 3:00. Wymiar pracy pełny etat lub częściowy, do...

25.04.202425.04.2024
od 4300 zł