Filtruj

Praca Pomocnik Slusarza - Leśniów Wielki

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Pomocnik Slusarza Leśniów Wielki - inne oferty pracy
1-3 z 3 ofert pracy

SPAWACZ MIG/MAG, POMOCNIK SPAWACZA - ŚLUSARZA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Leśniów Wielki

Numer oferty: StPr/24/0923Obowiązki:spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG, wykonywanie wszelkich prac ślusarskich (gwintowanie, szlifowanie, wiercenie, gięcie(umowa zlecenie na okresie próbnym, poźniej umowa o pracę - wówczas wynagrodzenie 5500 - 7600 zł brutto)Wymagania:Wymagania konieczne:...

23.07.202423.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DK-CONTAINER DAWID GRANITZADK-CONTAINER DAWID GRANITZA

Zakres obowiązków: spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG, wykonywanie wszelkich prac ślusarskich (gwintowanie, szlifowanie, wiercenie, gięcie (umowa zlecenie na okresie próbnym, poźniej umowa o pracę - wówczas wynagrodzenie 5500 - 7600 zł brutto) Wymagania: wykształcenie - podstawowe czyt...

18.07.202418.07.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACA W NIEMCZECH OD 2022 ROKU DLA FACHOWCÓW! WYSOKIE STAWKI

GRUNBERGERGRUNBERGER
Zielona Góra

Posiadamy oferty pracy na terenie całych Niemiec w zawodach:- elektryk,- hydraulik,- malarz,- tapeciarz,- ślusarz,- spawacz,- komisjoner (pracownik produkcji)A także prace dla pomocników w zawodzie elektryka, hydraulika i malarza, która daje możliwość zdobycia doświadczenia w danym zawodzie.Wymagani...

09.09.202409.09.2024