Filtruj

Praca Pomocnik Slusarza - Mińsk Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

ŚLUSARZ/ POMOCNIK ŚLUSARZA

EKO SERWIS KOTŁY SP. Z O.O.EKO SERWIS KOTŁY SP. Z O.O.
Mińsk Mazowiecki

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac zgodnie z obowiązującymi standardami firmy, montowanie i spawanie konstrukcji stalowych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Doświadczenie mile widziane, może być do przyuczenia, umiejetność posługiwania się elektronarzędziami....

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Ślusarz/ pomocnik ślusarza

Wykonywanie prac zgodnie z obowiązującymi standardami firmy, montowanie i spawanie konstrukcji stalowych....

POMOCNIK ŚLUSARZA (102 J)

KONSTAL MICHAŁ ZAKRZEWSKIKONSTAL MICHAŁ ZAKRZEWSKI
Józefów

Zakres obowiązków: Proste prace ślusarskie przy konstrukcjach stalowych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Osoba pracowita, chętna do pracy, dobry stan zdrowia -bez przeciwskazań zdrowotnych Możliwość przyuczenia do zawodu...

15.04.202415.04.2024