Filtruj

Praca Pomocnik Spawacza - Zalewo

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK SPAWACZA

DAM-ROB SP. Z O.O. SP. K.DAM-ROB SP. Z O.O. SP. K.
Zalewo

Zakres obowiązków: Pomoc przy spawaniu konstrukacji metalowych z możliwością przyuczenia do zawodu spawacza. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Mile widziane osoby chętne do nauczenia się zawodu spawacza. Pracodawca daje możliwość rozwoju i możliwości uzyskania kwalifikacji sp...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zalewo

Informacje podstawowe Miejsce pracy: 29 Stycznia 9, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zakres obowiązków: Pomoc przy spawaniu konstrukacji metalowych z możliwością przyuczenia do zawodu spawacza. Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny Wymiar etatu: 1 Zmianowość: dwi...

26.03.202426.03.2024

Konserwator techniczny

MM SZYNAKA LIVING SP. Z O.O.MM SZYNAKA LIVING SP. Z O.O.
Iława

Naprawy bieżące rolek transportowych, remonty bieżące w pomieszczeniach socjalnych, prace gospodarcze, pomocnik spawacza....

13.03.202413.03.2024