Filtruj

Praca Pomocnik Stolarza - Baran

pracownik pomocnik produkcja montaż stolarz ślusarza kierowca B

STOLMER I PRODUCENT STOŁÓW I KRZESEŁSTOLMER I PRODUCENT STOŁÓW I KRZESEŁ
Baranów

Firma STOLMER | PRODUCENT STOŁÓW I KRZESEŁ zatrudni na stanowisko z doświadczeniem lub do przyuczenia: pracownik montażu, pakowacz, pomocnik stolarza, również dla kobiety stolarz, pomocnik stolarza operator maszyn do obróbki drewna CNC, operator maszyn stolarskich - samodzielny, z umiejętnością...

20.10.202320.10.2023
od 5900 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK STOLARZA

BRZOZOWSKI STANISŁAW ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY BRZOZOWSKIBRZOZOWSKI STANISŁAW ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY BRZOZOWSKI
Radzyń Podlaski

Zakres obowiązków: Pomoc w wykonywaniu prac stolarskich, pomoc w obsłudze maszyn stolarskich. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - obsługa m...

10.05.202410.05.2024

Zatrudnimy osoby do zakładu stolarskiego

ANNAANNA
Okalew

Zatrudnimy osoby do zakładu stolarskiego. Rekrutujemy na trzy stanowiska: 1. Stolarz 2. Pomocnik stolarza 3. Osoba obsługująca CNC Praca jest w zakładzie produkcyjnym, który funkcjonuje już 30 lat. Chętnych zapraszamy do przesłania CV. My odezwiemy się do Państwa i umówimy na rozmowę. Zaprasza...

17.04.202417.04.2024