Filtruj

Praca Pomocnik Stolarza - Dębsk

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik stolarza

RAFAŁRAFAŁ
Dębsk

Zatrudnię stolarza/pomocnika stolarza. Obowiązki: Produkcja elementów meblowych (meble na wymiar). Praca przy produkcji mebli dla indywidualnych klientów oraz realizacja projektów. Obsługa maszyn stolarskich i elektronarzędzi. Montaż u klienta. Praca w zespole. Czytanie rysunku technicznego. ...

01.09.202401.09.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK STOLARZA (MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA - MILE WIDZIANE KOBIETY)

FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA PIOTR POBŁOCKIFIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA PIOTR POBŁOCKI
Trzebuń

Zakres obowiązków: - Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

11.09.202411.09.2024

Pomocnik Stolarza Meblowego - monter mebli

DAWIDDAWID
Płock

Do naszego zakładu produkcyjnego Stróżewko 77 koło Płocka zatrudnimy na stanowisko POMOCNIK STOLARZA - monter mebli. Wyjaśnienie lokalizacji - STOLMAX Stróżewko znajduje się na obrzeżach Płocka, to jest właściwie granica Płocka. Bardzo szybki i łatwy dojazd z wielu lokalizacji w Płocku oraz miejsco...

26.08.202426.08.2024