Filtruj

Praca Pomocnik Stolarza - Kamień Duży

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK STOLARZA

HURTOWNIA SKLEJEK I MATERIAŁÓW DREWNOPOCHODNYCH DREW-PŁYT ADAM BRZEZIŃSKIHURTOWNIA SKLEJEK I MATERIAŁÓW DREWNOPOCHODNYCH DREW-PŁYT ADAM BRZEZIŃSKI
Kamień Duży

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze na stolarni, odbiór elementów, układanie elementów Wymagania: wykształcenie - podstawowe Doświadczenie w branży stolarskiej - mile widziane. Kontakt tel: 089 644 01 43 lub osobisty...

12.07.202412.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik stolarza - pełny etat, umowa o pracę

KATALPA PRODUCENT DOMÓW DREWNIANYCHKATALPA PRODUCENT DOMÓW DREWNIANYCH
Ostróda

Firma Katalpa Producent Domów Drewnianych z Miłomłyna zatrudni osobę do pracy w zakładzie produkcyjnym. Oferujemy Ciekawą pracę w zgranym zespole na następujące stanowiska: Pomocnik Stolarza: Twoje główne zadanie to ręczne malowanie elewacji drewnianych, desek i belek impregnatem i olejem do drewna...

29.07.202429.07.2024
od 5000 zł

MEBLE NA WYMIAR ŻURAWSKI SŁAWOMIRMEBLE NA WYMIAR ŻURAWSKI SŁAWOMIR
Gulb

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy produkcji mebli pod zamówienie klienta. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - prawo jazdy kat. B Doświadczenie - mile widziane. Kontakt tel: 665 239 078 - Żurawski Sławomir...

08.07.202408.07.2024