Filtruj

Praca Pomocnik Stolarza - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

budowlanka

RAMSFO SP. Z O.O.RAMSFO SP. Z O.O.
Kraków

zatrudnie stolarza,pomocnika,malarza,szpachlarza,pracownikow budowlanych-warunek zero alkoholu....

09.05.202409.05.2024

Zatrudnię stolarza

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANAFIRMA OGÓLNOBUDOWLANA
Kraków

Zatrudnie stolarza lub pomocnika do pracy przy budownie domków drewnianych oraz innych elementów z drewna. Miejsce pracy na terenie małopolski, okolice Kazimierzy Wielkiej Zapewniamy pełne zakwaterowanie.Po szczegóły zapraszam do kontaktu telefonicznego 606195271...

06.05.202406.05.2024

POMOCNIK STOLARZA

IGNACY WÓJCIK ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY IGNACYIGNACY WÓJCIK ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY IGNACY
Marszowice

Zakres obowiązków: Wg stanowiska pracy Praca na zakładzie pon-pt od godziny 7:00 Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Istnieje możliwość przyuczenia....

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0339 s