Filtruj

Praca Pomocnik Stolarza - Mrocza

1-3 z 3 ofert pracy

STOLARZ/ POMOCNIK STOLARZA

MUZAJ MEBLE MATEUSZ MUZAJMUZAJ MEBLE MATEUSZ MUZAJ
Mroczeń

Zakres obowiązków: Praca przy obsłudze maszyn stolarskich i inne prace stolarskie. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Wymagana dokładność i zaangażowanie. Wymagane prawo jazdy kat. B. CV można wysyłać na adres mailowy: muzajmeble@wp.pl Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Pozo...

09.09.202409.09.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOCNIK STOLARZA(NR 2262)

P.W. OMEGA PIOTR BAGNEROWSKIP.W. OMEGA PIOTR BAGNEROWSKI
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: - pomoc przy pracach stolarskich i montażowych, - prace porządkowe, załadunek, rozładunek, - prace w ogrodzie u klienta, - prace z drewnem, przyuczenie do pracy z maszynami stolarskimi. Rodzaj umowy: umowa zlecenie lub umowa o pracę do uzgodnienia z pracodawcą. Praca na jedną zm...

19.08.202419.08.2024

Zatrudnię pomocnika stolarza

BARTEKBARTEK
Bydgoszcz

Zatrudnię osobę na stanowisku: Pomocnik stolarza Nasza firma specjalizuje się w produkcji okien i drzwi drewnianych oraz zabudów z płyty meblowej. Wszystkie nasze wyroby montujemy. Firma znajduje się w Bydgoszczy na osiedlu Jachcice. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na podany adres mail...

01.07.202401.07.2024