Filtruj

Praca Pomocnik Stolarza - Orłów

1-3 z 3 ofert pracy

Stolarz / Pomocnik stolarza

ARCHITEKTURA OGRODOWAARCHITEKTURA OGRODOWA
Orle

Zatrudnimy stolarza/ pomocnika stolarza z doświadczeniem Wymagane prawo jazdy klat. B Więcej informacji pod numerem tel. 69*****32...

26.01.202426.01.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK STOLARZA

USŁUGI STOLARSKIE STANISŁAW ZALIŃSKIUSŁUGI STOLARSKIE STANISŁAW ZALIŃSKI
Trzciana

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy produkcji i montażu schodów. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu stolarza, czynne prawo jazdy kat.B., brak wymagań dot. wykształcenia...

23.05.202423.05.2024

Praca na stanowisku pomoc stolarza

OCZKO MEBLE OGRODOWEOCZKO MEBLE OGRODOWE
Małec

Oferuję pracę na stanowisku pomocnika stolarza . Zakres prac to głównie szlifowanie elementów drewnianych, obsługa heblarki oraz prace porządkowe Nie wymagamy doświadczenia, wystarczy chęć do pracy Mile widziane prawo jazdy kat B Wynagrodzenie 20-30zł/h na rękę Praca od poniedziałku do piątku ...

20.02.202420.02.2024
od 4200 zł