Filtruj

Praca Pomocnik Tapicera - Borkowo

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK TAPICERA

SM SOPEL MEBLE JULIA SOBCZYKSM SOPEL MEBLE JULIA SOBCZYK
Borek Mielęcki

Zakres obowiązków: Piankowanie mebli tapicerowanych. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

10.09.202410.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Tapicer - pomocnik

PIOTRPIOTR
Gdańsk

Zatrudnię pomocnika tapicera z doświadczeniem . Prowadzę firmę rzemielśnicząWynagrodzenie w zależności od doświadczenia i efektywności...

18.07.202418.07.2024

Tapicer/оббивач меблів/pomocnik do pracowni tapicerskiej Tuchom

SOFTSTUDIOPL SVITLANA GRYGORCHUKSOFTSTUDIOPL SVITLANA GRYGORCHUK
Tuchom

У нас на фірмі з'явилася вакансія TAPICER/ОББИВАЧ М'ЯКИХ МЕБЛІВ або помічник оббивача меблів. Ми продукуємо мякі меблі і стінові панелі, а також надаємо послуги з ремонту та оновлення м'яких меблів та автомобільних салонів. Запрошуємо до свого чудового та активного колективу людину, яка бажає прац...

08.04.202408.04.2024
od 38 zł