Filtruj

Praca Pomocnik Wiertacza - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK WIERTACZA

GEOLOGIA&GEOINŻYNIERIA WIERCENIA CEZARY WOJCIECHOWSKIGEOLOGIA&GEOINŻYNIERIA WIERCENIA CEZARY WOJCIECHOWSKI
Rzeszów

Zakres obowiązków: do uzgodnienia praca fizyczna Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe praca w zespole, mile widziane prawo jazdy kat. B , praca na terenie kraju....

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

wiertacz - odwierty pod pompy ciepła

RS DRILLRS DRILL
Rzeszów

Firma RS DRILL Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko WIERTACZ do pracy na terenie całego kraju. Szukamy także osób bez doświadczenia na stanowisko pomocnika wiertacza. Wykonujemy odwierty pionowe dla montażu gruntowych wymienników ciepła (tzw. sond) dla instalacji grzewczo-chłodniczych pomp cie...

25.04.202425.04.2024
od 5500 zł

ZAKŁAD USŁUG GEOLOGICZNYCH GEOTECH SP. Z O.O.ZAKŁAD USŁUG GEOLOGICZNYCH GEOTECH SP. Z O.O.
Rzeszów

Firma Zakład Usług Geologicznych GEOTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuję kandydatów do stałej pracy na stanowisko:Pomocnik wiertaczaOpis stanowiska:roboty ogólnobudowlanepraca przy odwiertach geologicznychWymagania:prawo jazdy kat. B,mile widziane prawo jazdy kat. C, C+Emile widzian...

11.04.202411.04.2024