Filtruj

Praca Pomocnik - Bielsko-Biała

1-2 z 2 ofert pracy

Spawacz/pomocnik spawacza

nowa oferta
HR SIGMAHR SIGMA
Bielsko-Biała

Zadania: Spawanie konstrukcji metalowych Szlifowaniem elementów Kontrolą jakości wykonanych detali Dbaniem o powierzone mienie oraz o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne Uprawnienia spawalnicze MAG-135 Umiejętność czytania informacji z rysunku techn...

01.06.202401.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Instalator Hydraulik Pomocnik Wiertacza Prace Ziemne

nowa oferta
BESKIDZKIE CENTRUM WIERTNICZEBESKIDZKIE CENTRUM WIERTNICZE
Ustroń

Jesteśmy firma instalacyjno-wiertniczą, która kompleksowo instaluje gruntowe pompy ciepła. Mamy przedstawicielstwo szwedzkich pomp ciepła Thermia.Poszukujemy hydraulików lub pomocników hydraulików jak i osób do pracy przy odwiertach.Pomocnik wiertacza przy wierceniu pomp ciepła. Zawód który przez na...