Filtruj

Praca Pompy - Biłgoraj

1-2 z 2 ofert pracy

Doradca ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła

PAWEŁPAWEŁ
Biłgoraj

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE, oferująca bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej, dlatego aktualnie szukamy pracownika na stanowisko: Przedstawiciel handlowy Oferujemy: Wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sprz...

29.04.202429.04.2024
od 7000 zł

PRACOWNIK BIUROWY DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

POLSKIE CENTRUM CERTYFIKACJI I BADAŃ JAKOŚCI SP. Z O.O.POLSKIE CENTRUM CERTYFIKACJI I BADAŃ JAKOŚCI SP. Z O.O.
Biłgoraj

Zakres obowiązków: Praca zdalna polegająca na umawianiu spotkań z danego powiatu, wysyłanie ofert sprzedażowych z branży fotowoltaiki, pomp ciepła oraz ich certyfikacji. Praca z klientami z danego powiatu. Wymagania – wykształcenie minimum średnie, dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Off...

15.04.202415.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0167 s