Filtruj

Praca Pompy - Giżycko

1-3 z 3 ofert pracy

Operator wiertnicy pionowej

ARTURARTUR
Giżycko

Jesteśmy mieszczącą się w Giżycku firmą z 20 letnim doświadczeniem specjalizującą się w instalacjach grzewczych i wentylacyjnych oraz wykonywaniu odwiertów pionowych na potrzeby instalacji pomp ciepła oraz studni głębinowych. Nasz główny obszar pracy to województwo warmińsko-mazurskie, mazowieckie o...

27.05.202427.05.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPAWACZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Giżycko

Numer oferty: StPr/24/0315Obowiązki:Spawanie kotłów c.o. i pomp ciepłaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowe, kierunek: spawalnicze elektrycznePozostałe wymagania:Doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok Umiejętności- uprawnienia: aktualne uprawnienia spawalnicze elektryczne, aktu...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

SPAWACZ

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOSTRZEWA SP. K.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOSTRZEWA SP. K.
Giżycko

Zakres obowiązków: Spawanie kotłów c.o. i pomp ciepła Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 Doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok Umiejętności- uprawnienia: aktualne uprawnienia spawalnicze elektryczne, aktualna książeczka spawacza...

10.05.202410.05.2024