Filtruj

Praca Pompy - Jędrzejów

1-3 z 3 ofert pracy

Technik serwisu

nowa oferta
ELEKTROMEXELEKTROMEX
Jędrzejów

Firma zajmująca się obsługą techniczną obiektów handlowo-usługowych na terenie województwa Świętokrzyskiego, poszukuje osoby na stanowisko Technik serwisu -„złota rączka”.Zakres obowiązków:- przeglądy i naprawy instalacji elektrycznych i urządzeń technicznych,- wykonywanie prostych prac remontowych ...

31.05.202431.05.2024

KIEROWCA- OPERATOR POMPY DO BETONU

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Jędrzejów

Numer oferty: StPr/24/0443Obowiązki:Kierowanie sprzętem, obsługa pompy do betony, utrzymanie sprzętu w czystości, drobne naprawyWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. CWykształcenie:zasadnicze zawodoweZawód:Kierowca samochodu ciężarowegoWymagania pożądane:Umiejętno...

16.05.202416.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG BUDOWLANYCH HADYNIAKPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG BUDOWLANYCH HADYNIAK
Jędrzejów

Zakres obowiązków: Kierowanie sprzętu, obsługa pompy do betony, utrzymanie sprzętu w czystości, drobne naprawy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Kierowca samochodu ciężarowego uprawnienie - Prawo jazdy kat. C uprawnienie - Operator pomp do mieszanki betonowej...